Arslanlar Parktan Şampiyonlara Sponsorluk

Arslanlar Parktan Şampiyonlara Sponsorluk

Arslanlar Park Midilli Cafe

Osmancık´ın şampiyonlar yetiştiren ve tarihi başarılara imza atan İsmail Burak Derindere (İBD) Gençlik ve Spor Kulübü Badminton takımına malzeme yardımıyla destekler devam ediyor.


Türkiye Şampiyonluklarının yanısıra, Türkiye Badminton Milli Takımına oyuncular vererek gerek bireysel müsabakalarda gerekse milli takımda Avrupa arenasında Türkiye´yi temsil ederek birincilik, ikincilik, üçüncülük gibi önemli dereceler elde eden İBD Gençlik ve Spor Kulübü Badminton takımına Osmancık´ta faaliyet gösteren Topçuoğlu Süpermarket´den sonra Arslanlar Park Midilli Cafe´den de malzeme yardımıyla destek geldi.


Türkiye ve Avrupa şampiyonlarını yetiştiren kulübün badminton takımına Arslanlar Park Midilli Cafe sahibi Ali Arslan malzeme desteğinde bulundu.


Türkiye Milli Takım ve İBD Badminton antrenörü Barış Boyar Arslanlar Park Midilli Cafe sahibi Ali Arslan´a bu düşünceli davranışlarından dolayı teşekkürlerini iletti.


Şampiyonların hocası Barış Boyar ""Ülkemiz, ilimiz ve ilçemizi ulusal ve uluslararası birçok platformda temsil eden ve başarı kazanan İsmail Burak Derindere Gençlik ve spor kulübü badmintoncularına Arslanlar Park.Midilli Cafe sahibi Ali Arslan malzeme desteğinde bulundu.


Kendilerine bu düşünceli davranışlarından dolayı şahsım kulübüm ve sporcularım adına teşekkür ederim"dedi.


Sporu geliştirmenin ve yaygınlaştırmanın yanı sıra gençleri kötü alışkanlara yönelmemeleri adına spora yönlendirerek önemli bir toplumsal işlevi de yerine getiren İsmail Burak Derindere (İBD) Gençlik ve Spor Kulübü ayrıca açtığı voleybol takımıyla da ülke sporuna yeni yıldızlar yetiştirmeye devam ederken müthiş transferlerle de 2. Lige yükselmeyi hedefliyor.